Ons team

Karin Zwaveling

Directeur

ma t/m vr

Brenda Benne

Adjunct-directeur

ma t/m vr

 

 

 

Babette Havenaar

Intern begeleider groep 1-2 en orthopedagoog

di, (wo), do, vr

Juliëtte Goemans

Intern begeleider groep 1-2, 3-4

(ma) di, do, vr

Sabrina Smits

Intern begeleider groep 5-6

ma, di, wo/do

Tamara Stork

Intern begeleider groep 7-8

ma, di, wo

 

 

 

Andjanie Ramlal

Administratief medewerker

di, wo, vr

Jolanda Kraanen

Administratief medewerker

ma, di, wo, do

Esther Vogelezang

Conciërge

di, woe, do, vr

 

 

 

Jacoline de Gelder

Leerkracht 1-2A

ma, do, vr

Marloes Hooijmans

Leerkracht 1-2A

di, wo

Linda Barends

Leerkracht 1-2B

ma, di

Gonnie de Groot

Leerkracht 1-2B

wo, do, vr

Anthonet Kempen

Leerkracht 1-2C

ma, di, wo

Susanne van der Voort

Leerkracht 1-2C

do, vr

Carola Jeursen

Leerkracht 1-2D

ma, di, wo, do

Marloes Hooijmans

Leerkracht 1-2D

vr

Maaike Koele

Leerkracht 1-2E

ma, di, (vr)

Jaquelien van Wees

Leerkracht 1-2E

wo, do, (vr)

Wendy van der Helm

Leerkracht 1-2F

ma, di, wo, vr

Mandy Binkhorst

Leerkracht 1-2F

do

Fleur Tuit

Leerkracht 1-2G

di, wo, do, vr

Jaquelien van Wees

Leerkracht 1-2G

ma

 

 

 

Marianne van der Ende

Leerkracht 3A

ma t/m vr

Madeleine Walraven

Leerkracht 3B

ma t/m vr

Laura Volkering

Leerkracht 3C

ma, di, wo

Vera Afognon

Leerkracht 3C

do, vr

 

 

 

Monique Collee

Leerkracht 4A

ma t/m vr

Monique de Koff

Leerkracht 4B

ma, di, do, vr

Angelique Fransen

Leerkracht 4B

wo

Maurice Duran

Leerkracht 4C

ma t/m vr

 

 

 

Debbie van Kuilenburg

Leerkracht 5A

ma t/m vr

Samantha Bovelander

Leerkracht 5B

ma, di, wo

Corine Kester

Leerkracht 5B

do, vr

Sanne Knoester

Leerkracht 5C

ma, di

Bianca Lamot

Leerkracht 5C

wo, do, vr

 

 

 

Brenda Mulder

Leerkracht 6A

ma, di, do, vr

Mireille Groen

Leerkracht 6A

wo

Lara Grootenboer

Leerkracht 6B

ma t/m vr

Hanneke Gravendeel

Leerkracht 6C

ma, di, wo, vr

Mireille Groen

Leerkracht 6C

do

 

 

 

Marloes Zuijderwijk 

Leerkracht 7A

ma t/m vr

Suzanne van Rossen

Leerkracht 7B

ma, di, wo, do

Nadine van Zuidam

Leerkracht 7B

vr

Marjolijn Duinker

Leerkracht 7C

ma, di, do, vr

Babette Maronier

Leerkracht 7C

wo

 

 

 

Nadia van Beek

Leerkracht 8A

ma, di, wo

Maike Kouwenhoven

Leerkracht 8A

do, vr

Mike de Bruin

Leerkracht 8B

ma, wo, do, vr

Babette Maronier

Leerkracht 8B

di

Loes van Hees

Leerkracht 8C

ma, di, (wo)

Tamara Stork

Leerkracht 8C

(wo), do, vr

 

 

 

Sanne Knoester

Kangoeroegroepen 1-2, 3 en 4

vr

Suzan Elmas

Kangoeroegroepen 5, 6, 7 en 8

ma, di

Nathalie Dongstra

Remedial Teacher, rekenspecialist

ma, di, do

Nadine Zuidam

SEN groep (ochtend)

ma, di, do

Vera Afognon

SEN groep (ochtend)

ma, di

 

 

 

Tamara Stork

Kanjer coach

Op afroep

Wendy van der Helm

Kanjer coach

Op afroep

Anthonet Kempen

Kanjer coach 

Op afroep

Marjolijn Duinker

Snappet coach

Op afroep

Nadia van Beek

Snappet coach

Op afroep

Hanneke Gravendeel

Snappet coach 

Op afroep

 

 

 

Jeroen Kroon

Vakleerkracht gym

ma t/m vr

Robin Vink

Vakleerkracht gym

ma, di, do, vr

Chet Moerland

Vakleerkracht muziek

di, do

 

 

 

Anthonet Kempen

Leerkracht extra ondersteuning groep 1-2

do

Linda Barends

Leerkracht extra ondersteuning groep 1-2

wo

Mandy Binkhorst 

Leerkracht extra ondersteuning groep 1-4 

di

Angelique Franke

Leerkracht extra ondersteuning groepen 3-4

do, vr

Vera Afognon

Leerkracht extra ondersteuning groepen 3-4

ma, di 

Jeffrey Taal

Pedagogisch medewerker/onderwijsassistent

ma, di, vr 

Stephany Suijker

Leerkracht extra ondersteuning groepen 5-6

ma, di

Krista van 't Riet

Leraarondersteuner groepen 5-6

ma, di, do

Samantha Bovelander

Leerkracht extra ondersteuning groepen 5-6

do

Mireille Groen

Leerkracht extra ondersteuning groepen 5-6

vr

Babette Maronier

Leerkracht extra ondersteuning groepen 7-8

ma

Nadine Zuidam

Leerkracht extra ondersteuning groepen 7-8

ma, di, do

Sheetla Jagai

Leraarondersteuner 

ma, di, wo, do