Het team schooljaar 2022-2023

 

klik hier voor een grotere versie van de foto: Team RKBS De Waterwilg 2022-2023

Schooljaar 2022-2023

   
Management    
Karin Zwaveling   Directeur
Brenda Benne   Adjunct-Directeur
Babette Havenaar di, wo, do, vr IB groep 1-2, orthopedagoog
Sabrina Smits ma, di, wo/do IB groep 5-6
     
Groepsleerkrachten    
Anthonet Kempen di, wo Groep 1-2a
Jacoline de Gelder ma, do, vr Groep 1-2a
Marloes Hooijmans ma, di, vr Groep 1-2b
Jaquelien van Wees wo, do Groep 1-2b
Carola Jeursen ma, di, wo, do Groep 1-2c
Jaquelien van Wees vr Groep 1-2c
Maaike Koele   Groep 1-2d
Susanne van der Voort ma, do, vrij Groep 1-2e
Mandy Binkhorst di, wo Groep 1-2e
Gonnie de Groot ma, di, wo, vr Groep 1-2f
Anthonet Kempen do Groep 1-2f
Ankie Visser   Groep 1-2g
     
Marianne van der Ende   Groep 3a
Madeleine Walraven   Groep 3b
Dorien Boeljon ma, di, vrij Groep 3c
Monique de Koff wo, do Groep 3c
     
Monique Collee   Groep 4a
Cindy de Vrij ma, di, woe Groep 4b
Angelique Franke do, vrij Groep 4b
Maurice Duran   Groep 4c
     
Debbie van Kuilenburg   Groep 5a
Samantha Bovelander ma, di, woe Groep 5b
Corine Kester do, vrij Groep 5b
Stephany Suijker ma, di, wo Groep 5c
Maria Rog do, vr Groep 5c
     
     
Brenda Muns ma, di, do, vr Groep 6a
Martine Karskens wo Groep 6a
Ruben van de Water ma, di, wo, do Groep 6b
Frans Visser vr Groep 6b
Hanneke Gravendeel ma, di, wo Groep 6c
Martine Karskens do, vr Groep 6c
     
Amber Gravekamp ma, di Groep 7a
Esther van Overeem wo, do, vr Groep 7a
Suzanne van Rossen ma, di, woe, do Groep 7b
Angela Brouwer vrij Groep 7b
Marjolijn Duinker ma, di, do, vr Groep 7c
Bart Nagel wo Groep 7c
     
Nadia van Beek ma, di, wo Groep 8a
Maike Kouwenhoven do, vr Groep 8a
Mike de Bruin    Groep 8b
Loes van Hees ma, di, woe Groep 8c
Tamara Stork do, vr Groep 8c
     
Overige taken personeel    
Agneta Tuijl ma, di, do, vr Administratie
Andjanie Ramlal di, wo, vr Administratie
     
Babette Havenaar di, woe, do, vrij IB groep 1-2
Juliette Goemans ma, di, do, vrij IB groep 3-4 
Sabrina Smits ma, di, wo/do (om en om) IB groep 5-6
Tamara Stork ma, di, woe IB groep 7-8, gedragsspecialist
     
Sanne Knoester ma, di Kangoeroegroep 1 t/m 4
Suzan Elmas ma, di Kangoeroegroep 5 t/m 8
     
Anthonet Kempen op afroep Kanjercoach
Tamara Stork op afroep Kanjercoach
Wendy van der Helm op afroep Kanjercoach
     
     
     
RT ondersteuning    
Nathalie Dongstra ma, di, do RT lezen en rekenen
Daniela Bremmer ma, di, woe, do RT ondersteuning, SEN groep
Corine Kester wo RT ondersteuning, SEN groep
     
     
Jeroen Kroon   Gymnastiek
Robin Vink ma, di, do, vr  Gymnastiek
     
Extra ondersteuning    
Mandy Binkhorst do Groep 1-2
Wendy van der Helm woe Groep 1-2
Rebecca van der Helm ma, di, do, vrij (middag) Groep 1-2
     
     
Monique de Koff vr Groep 3-4
Sanne Knoester ma, di Groep 3-4
Angelique Franke wo Groep 3-4
     
     
Krista van ’t Riet ma, di, do Groep 5-6
Maria Rog wo  Groep 5-6
     
Monique de Koff ma Groep 7-8
Bart Nagel di Groep 7-8
     
Sheetla Jagai ma, di, woe, do Leraarondersteuner
     
Rob Posseth ma, di, do, vr Conciërge
Chet Moerland di, do Vakleerkracht muziek
     

Als er niets staat vermeld achter de naam van een teamlid, houdt dit in dat dit teamlid fulltime voor de groep staat.