Het team schooljaar 2021-2022

 

Klik hier voor een grotere versie van de foto: https://www.dewaterwilg.nl/wp-content/uploads/2021/07/Teamfoto-schooljaar-2021-2022.jpg

 

Schooljaar 2021-2022

   
Management    
Karin Zwaveling   Directeur
Brenda Benne   Adjunct-Directeur
Babette Havenaar di, wo, do, vr IB groep 3-4, orthopedagoog
Sabrina Smits ma, di, wo/do IB groep 5-6
     
Groepsleerkrachten    
Anthonet Kempen ma, di, wo Groep 1-2a
Jacoline de Gelder do, vr Groep 1-2a
Marloes Hooijmans ma, di, vr Groep 1-2b
Sheetla Jagai wo, do Groep 1-2b
Carola Jeursen ma, di, wo, do Groep 1-2c
Jaquelien van Wees vr Groep 1-2c
Maaike Koele   Groep 1-2d
Mandy Binkhorst ma, do, vr Groep 1-2e
Wendy van der Helm di, wo Groep 1-2e
Gonnie de Groot ma, di, wo, vr Groep 1-2f
Wendy van der Helm do Groep 1-2f
Ankie Visser ma, di, do, vr Groep 1-2g
Jaquelien van Wees wo Groep 1-2g
     
Dorien Boeljon ma, vr Groep 3a
Caroline de Croon di, wo, do Groep 3a
Madeleine Walraven   Groep 3b
Wendy Toet ma, di Groep 3c
Monique de Koff wo, do, vr Groep 3c
     
Monique Collee   Groep 4a
Cindy de Vrij ma, di, wo, vr Groep 4b
Wendy Toet do Groep 4b
Maurice Duran   Groep 4c
Astrid de Roo ma, di Groep 4c
     
Debbie van Kuilenburg   Groep 5a
Samantha Bovelander ma, di, wo Groep 5b
Corine Kester do, vr Groep 5b
Adriënne Klop ma, di Groep 5c
Tanja Schaareman wo, do, vr Groep 5c
     
Brenda Muns ma, di, do, vr Groep 6a
Angelique Franke wo Groep 6a
Nicole van der Zwan ma, di, vr Groep 6b
Martine Karskens wo, do Groep 6b
Hanneke Gravendeel ma, di, wo Groep 6c
Annemarie Sluis do, vr Groep 6c
     
Daniëlle Pinhal   Groep 7a
Marjolijn Duinker ma, di Groep 7b
Nadia van Beek wo, do, vr Groep 7b
Tanja Schaareman ma Groep 7c
Natasja de Vrind di, wo, do, vr Groep 7c
     
Daniela Bremmer ma, di, wo Groep 8a
Maike Kouwenhoven do, vr Groep 8a
Mike de Bruin    Groep 8b
Loes van Hees ma, di Groep 8c
Tamara Stork wo, do, vr Groep 8c
     
Overige taken personeel    
Agneta Tuijl ma, di, do, vr Administratie
Andjanie Ramlal di, wo, vr Administratie
     
Wendy van der Helm ma IB groep 1-2
Juliette Goemans ma, di, do, vrij IB groep 3-4 en 7
Sabrina Smits ma, di, wo/do om en om IB groep 5-6
Tamara Stork ma, di IB groep 8, gedragsspecialist
     
Adriënne Klop wo (om en om) Snappet
Marjolijn Duinker vrijdag Snappet, ÏCT
     
Brenda Benne ma Kangoeroegroep 5 t/m 8
Tanja Schaareman di Kangoeroegroep 1 t/m 4
     
Tamara Stork op afroep Kanjercoach
Wendy van der Helm op afroep Kanjercoach
     
RT ondersteuning    
Pauline Grobben ma, di RT ondersteuning
Nathalie Dongstra ma, di, do RT lezen en rekenen
Margreeth Slok ma, di, do, vr RT ondersteuning, SEN groep
Corine Kester wo RT ondersteuning, SEN groep
Dorien Boeljon do RT ondersteuning, SEN groep
     
Jeroen Kroon   Gymnastiek
Robin Vink ma, di, do, vr  Gymnastiek
     
Extra ondersteuning    
Sheetla Jagai ma, di Groep 1-2
Jacoline de Gelder di Groep 1-2
Pauline Grobben wo Groep 1-2
Rebecca van der Helm ma, di, do, vr (middag) Groep 1-2
     
Monique de Koff ma Groep 3-4
Angelique Franke do, vr Groep 3-4
Judith Haring wo Groep 3-4
     
Adriënne Klop wo (om en om) Groep 5-6
Martine Karskens vr Groep 5-6
Judith Haring ma, di, do Groep 5-6
     
Daniela Bremmer do Groep 7-8
Babette Maronier di, wo, do Groep 7-8
     
Rob Posseth ma, di, do, vr Conciërge
Chet Moerland di, do Vakleerkracht muziek
     

Als er niets staat vermeld achter de naam van een teamlid, houdt dit in dat dit teamlid
fulltime voor de groep staat.

Juf Susanne van der Voort en juf Babette Havenaar zijn met zwangerschapsverlof.