Het team schooljaar 2018-2019

 

Management

   
Karin Zwaveling   Directeur
Babette Havenaar   IB groep 1-2-3-4
Juliëtte Goemans   IB groep 7-8
Marjolijn Duinker   ICT en coördinator van de Buis
     
Groepsleerkrachten    
Wendy van der Helm ma, di, woe groep 1a-2a
Jacoline de Gelder do, vrij groep 1a-2a
Susanne Buying   groep 1b-2b
Carola Jeursen   groep 1c-2c
Maaike Koele   groep 1d-2d
Mandy Binkhorst   groep 1e-2e
Gonnie de Groot ma, di, woe, vrij groep 1f-2f
Anthonet Kempen do groep 1f-2f
Mike de Bruin woe, do, vrij groep 1g-2g
Marloes Olsthoorn ma, di groep 1g-2g
     
Caroline de Croon ma, di, woe (om de week), do, vrij groep 3a
Lisanne Kramer   groep 3b
Hanneke Gravendeel di, woe groep 3c
Cindy de Vrij ma, woe (ondersteuning),do, vrij groep 3c
     
Monique Collee   groep 4a
Hanneke Gravendeel ma groep 4b
Monique de Koff di, woe, do, vrij groep 4b
Judith Haring   groep 4c
     
Marjolijn Duinker ma, di, woe, vrij groep 5a
Susan Zijda  ma,do,vrij groep 5a
Daphne Koene   groep 5b
Esther de Niet ma, di groep 5c
Martine Karskens woe, do, vrij groep 5c
     
Recep Yildiz ma, di, woe (2x in de maand) do, vrij groep 6a
Nicole van der Zwan ma, di, vrij groep 6b
Brenda Muns woe, do groep 6b
Maurice Duran   groep 6c
Adriënne Klop ma, di, woe (om en om groep 7a
Nadia van Beek woe (om en om)do en vrij groep 7a
Daniëlle Pinhal   groep 7b
Brenda Muns ma, vrij groep 7c
Maike Kouwenhoven di,woe, do groep 7c
Tom Reinking   groep 8a
Daniela Bremmer   8b
Tamara Stork   8c
     
Overige taken personeel    
Monique Collee   Aandachtsfunctionaris
Agneta Tuijl ma, di, do, vrij Administratie
Andjanie Ramlal di, woe, vrij Administratie
     
Anthonet Kempen ma, di Kangoeroegroep 1 t/m 8
Annemarie Sluis ma, di  Kangoeroegroep 1 t/m 8
     
Tamara Stork op afroep Kanjercoach
Lisanne Kramer op afroep Kanjercoach
     
Babette Havenaar   Orthopedagoog/IB groep 1 t/m 4, Kies trainer
     
Femke Abrahams  op afroep Schoolmaatschappelijk werker
     
Jeroen Kroon ma, di, do, vrij  Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Youri Deelen   Vakleerkracht bewegingsonderwijs
     
Sabrina Smits ma, di, woe/do om de week Intern begeleider groep 5 en 6, RT
Margreeth Slok ma,di, do, vrij RT ondersteuning en SEN groep
Lysette Spaans ma, di en do Extra ondersteuning groep 3 en 4
Mike de Bruin ma, di Extra ondersteuning groep 5 en 6
Corine Kester di, woe, do, vrij Extra ondersteuning groep 7 en 8
Pauline Grobben ma, di RT ondersteuning
Annette Snelders ma, di, do Extra ondersteuning
Als er niets staat vermeld achter de naam van een teamlid, houdt dit in, dat dit teamlid full time voor de groep staat. Personeelsleden vetgedrukt zijn de leerjaarcoördinatoren.